Upiór ze strychu


Upiór ze strychu, czyli słów parę o pani tego bałaganu.
♣Mam na imię Gabriela, czyli prościej i milej Gabrysia.
♣Uwielbiam filmy kostiumowe.
♣Jestem zakochana w Azjii.
♣Interesuję się historią współczesną.
♣Uwielbiam fotografować rośliny.
♣Czytam niemalże wszystko co wpadnie mi w ręce.
♣Uczę się języka hiszpańskiego.

1 komentarz:

  1. Hej ;] Masz bardzo pomysłowy i kreatywny blog ;]
    Czekam niecierpliwie na moment, kiedy pojawi się więcej notek :) Czytałaś może Wielkiego Gatsbiego?
    Pozdrawiam ;]

    OdpowiedzUsuń